REKLAMA

ROPCZYCE. Wyciek gazu na stacji paliw. Utrudnienia w ruchu. Ewakuacja mieszkańców

Ropczyccy funkcjonariusze interweniują na jednej ze stacji paliw w Ropczycach, gdzie doszło do wycieku gazu. Z najbliższych posesji przyległych do terenu stacji ewakuowano 17 osób, część ul. Mickiewicza jest wyłączona z ruchu kołowego i pieszego. Okoliczności tego zdarzenia będą teraz szczegółowo wyjaśniane przez policjantów.

Wczoraj około godz. 20.30 dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał informację o wycieku gazu na terenie jednej ze stacji paliw w Ropczycach. Miejsce zostało zabezpieczone przez policjantów i strażaków. Prowadzone działania polegają m.in. na rozstawieniu kurtyn wodnych, które mają za zadanie powstrzymać uciekający gaz przed rozprzestrzenianiem się po okolicy oraz zatrzymaniu wycieku.

Na czas akcji służb i wystąpienia zagrożenia ewakuowano 17 osób z posesji znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw.

Ul. Mickiewicza od Ronda 650 – lecia do ul. Witosa jest wyłączona dla ruchu kołowego i pieszego. Prosimy o stosowanie się do sygnałów wydawanych przez służby kierujące ruchem.

źródło: Podkarpacka policja

09-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)