REKLAMA

Dr Zbigniew Hałat: Ustawa 1846 to narzędzie ludobójstwa! Czas stawić opór!

Doktor Zbigniew Hałat, lekarz epidemiolog, gościł na antenie tvPolska.pl. Medyk podkreślił, iż jest już „czas najwyższy”, by zacząć działać w związku ze stratami poniesionymi przez obywateli powiązanych z segregacją sanitarną i obostrzeniami.

Na najbliższym posiedzeniu Komisji Zdrowia 05.01.2022 r. odbędzie się Wysłuchanie publiczne w sprawie poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19 (druk nr 1846). Doktor Zbigniew Hałat ujawnił oraz ostrzegł, co może wyniknąć z procedowania owych niwych przepisów.

Dr Hałat wykazał szereg niepokojących nieprawidłowości, które pociągnie za sobą druk 1846. Przedstawił także nieprawidłowe działania rządu, związane z koronaświrusem. Wyraził również wsparcie dla protestu, który odbędzie się przed Sejmem w środę, 5 stycznia. Protest ma zgromadzić przeciwników segregacji sanitarnej oraz totalitarnych zapędów władz, przemycanych pod pozorem zwalczania zagrożenia w postaci słynnego wirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

Konferencja KONFEDERACJI: Chrząknąć i kaszlnąć jest dzisiaj wielkim przewinieniem w towarszystwie

tvPolska

04-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)