REKLAMA

dr Katarzyna Bross Walderdorff: Czy keczupować dzieci od 5 roku życia? Polityka antyZDROWOTNA PiS?

dr Katarzyna Bross Walderdorff: Czy keczupować dzieci od 5 roku życia? Polityka antyZDROWOTNA PiS?

Dr Katarzyna Bross-Walderdorff wzięła udział w rozmowie dla tvPolska.pl. Lekarka opowiedziała o swoim stosunku do „polityki anty-zdrowotnej”, stosowanej przez rząd.

Dr Katarzyna Bross-Walderdorff zabrała głos w kwestii segregacji sanitarnej i podziału Polaków na zaszprycowanych i tych, którzy nie chcą przyjmować preparatów. Ze perspektywy lekarza, który przez lata pracował w Niemczech oceniła stan polskiej służby zdrowia. Podkreśliła, iż oczywiste powinno być, że każdy lekarz informuje pacjenta dokładnie na temat preparatów, które ten ma przyjąć.

Doktor Walderdorff zwróciła również uwagę na fakt braku badań nad promowanymi dziś tak szeroko szczypawkami. Przypomniała, że samo zgłaszanie NOP-ów jest w Polsce wyjątkowo trudne. Zapewniła także, iż każdy pacjent ma prawo tak samo do profesjonalnej opieki, jak i wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące go pytania związane z procesem leczenia. Wyraziła zdumienie z aktualnej sytuacji, w której pacjentom zaleca się podawanie pewnych preparatów bez otwartego poinformowania o możliwych skutkach ubocznych.

ZOBACZ TAKŻE:

Polska MISTRZEM świata INFLACJI! Łukaszenko MARIONETKĄ i WASYLEM Putina!
tvPolska

 

23-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)