REKLAMA

AFERA w SEJMIE! DZIAMBOR kontra autorzy ustawy SEGREGUJĄCEJ POLAKÓW! | tvPolska.pl

AFERA w SEJMIE! DZIAMBOR kontra autorzy ustawy SEGREGUJĄCEJ POLAKÓW! | tvPolska.pl

Dziś w Sejmie miało miejsce starcie posła Konfederacji, Artura Dziambora, z autorami ustawy segregującej Polaków. Autorzy projektu domagają się m.in. segregacji obywateli ze względu na przyjęcie, bądź odmowę preparatu mającego chronić przed koronaświrusem. Poseł Artur Dziambor wyraził zdecydowany sprzeciw przeciwko totalitarnym zapędom władz.

– Następnym krokiem będzie noszenie opasek! – stwierdził z gniewem poseł Konfederacji. Sami autorzy zapewniali z kolei, że chcą „jedynie dobra” Polaków. 

– Wprowadzacie ustawę, która jest absolutnie najobrzydliwszą formą segregacji sanitarnej, jaką tylko można sobie wyobrazić – kontynuował Dziambor.

– Przed chwilą usłyszeliśmy tutaj od pana doktora, że jak tylko ktoś będzie zaszczypawkowany, to będzie miał prawo uczestniczyć w imprezie weselnej, a jeżeli nie, to będzie miał prawo w niej nieuczestniczyć. Mówicie bzdury, że rozmawialiście z jakimiś przedsiębiorcami, którzy mówili, że tylko czekają na te cudowne rozwiązania – drwił otwarcie z absurdalnych słów poseł Konfederacji, Artur Dziambor

– Jesteście obrzydliwi. To, co wy chcecie wprowadzić, to jest obrzydliwa segregacja! – podsumował poseł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

GRANICA BIAŁORUSKA: LASERY przeciwko STRAŻY GRANICZNEJ, przekroczenie granicy w Kuźnicy

tvPolska

17-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)