Pijany 19-latek uszkodził skrzynki na licznik

MIELEC / PODKARPACIE. Policjanci Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili sprawcę uszkodzenia skrzynek liczników poboru energii elektrycznej o wartości 2,5 tysiąca złotych. 19-letni podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył obszerne wyjaśnienia.

O uszkodzeniu trzech skrzynek na licznik poboru energii Policję zawiadomiła instytucja do której należały. Policjanci ustalili, że do uszkodzenia doszło w nocy z 8 na 9 listopada 2015. Wartość strat jakie poniósł właściciel skrzynek została wyceniona na 2,5 tysiąca złotych.

Kilka dni później, w wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawcę uszkodzenia. 19-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki został zatrzymany. Policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut uszkodzenia mienia. Podczas przesłuchania młody mężczyzna tłumaczył, że zniszczył skrzynki ponieważ był pijany. Podejrzany częściowo pamiętał jak uderzał i odrywał części skrzynek. Mężczyzna zobowiązał się wyrównać straty instytucji, do której należał uszkodzony sprzęt.

5091474052

źródło: KPP Mielec


Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

*