REKLAMA

Poznaliśmy finalistki Polska Miss! Kandydatki z Podkarpacia (ZDJĘCIA)

W niedzielę 1 października w Arche Hotel Krakowska odbył się półfinał Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2023!

Z grona prawie 300 półfinalistek wyłonionych we wcześniejszych etapach konkursu jury wybrało 38 finalistek do tytułu Polska Miss oraz 36 do tytułu Polska Miss Nastolatek tegorocznej edycji! Warto zaznaczyć, że w konkursach regionalnych udział wzięło ponad 1300 uczestniczek, a łączna ilość zgłoszeń do konkursów regionalnych i ogólnopolskiego przekroczyła ponad 8 tyś.

Grono finalistek uzupełni Anastazja Kaczorowska, ubiegłoroczna finalistka Polska Miss 2022, jednak ze względu na wypadek przed finałem, który uniemożliwił jej udział w gali otrzymała taką szansę w tym roku.

Finał konkursów zaplanowany jest na ostatni weekend listopada w stolicy Dolnego Śląska. To właśnie Wrocław będzie gościł najpiękniejsze mieszkanki Polski.

W gronie finalistek Konkursu Piękności Polska Miss, z naszego województwa znalazły się Sabina Cebula z Krosna oraz Magdalena Gałda z Mielca.

Sabina Celula (Krosno – 26 l., 178 cm)


Magdalena Gałda (Mielec – 20 l., 168 cm)

Z kolei do finału tegorocznego konkursu Polska Miss Nastolatek dotarły: Martyna Brezdeń z Rzeszowa, Weronika Miazga z Górna oraz Magdalena Pacławska z Majdanu Sieniawskiego.

Martyna Brezdeń (Rzeszów – 16 l., 173 cm)


Weronika Mizaga (Górno – 18 l., 173 cm)


Magdalena Pacławska (Majdan Sieniawski – 17 l. – 168 cm)

materiały nadesłane
fot. Jakub Szczucki


05-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)