REKLAMA

Wielka manifestacja w Rzeszowie! Protest, którego BAŁ SIĘ Facebook i YouTube [OBEJRZYJ TUTAJ]

Wielka manifestacja w Rzeszowie! Protest, którego BAŁ SIĘ Facebook i YouTube [OBEJRZYJ TUTAJ]

Wczoraj przed godziną 16:00 dobiegła końca transmisja wielkiej manifestacji w Rzeszowie, która odbyła się w celu wyrażenia sprzeciwu Polaków wobec segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień.

W proteście wziął udział m.in. poseł Konfederacji, Grzegorz Braun, oraz inicjator Góralskiego Veta, Sebastian Pitoń, jak również działacz społeczny, Grzegorz Płaczek. Gościła na niej także dr Agata Osiniak, uświadamiająca Polaków co do zagrożeń związanych z preparatami przeciwko C-19. Podczas manifestacji można było spotkać Adama Kanię, Jacka Kotulę oraz Tomasza Wolana. Przybył również Marcin Rola oraz Wojciech Sumliński i raper Maskit.

Tłumy wolnych Polaków wyraziły sprzeciw wobec dzielenia narodu i bezprawnych działań rządu. Manifestacja została ocenzurowana na największych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy YouTube, które nie zezwoliły na transmitowanie tej pięknej obywatelskiej inicjatywy.

Zapis transmisji można obejrzeć na niezależnej platformie tvPolska.pl, do czego serdecznie zapraszamy.

 ZOBACZ TAKŻE:

Uczestnicy manifestacji w Rzeszowie: Mamy dość CHORYCH PROCEDUR! Walczymy o DZIECI i WNUKI! Rządzący mają słuchać ludzi, nie DZIELIĆ!

16-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)