REKLAMA

Grzegorz Braun WZYWA Polaków: PRZYBYWAJCIE do Warszawy! Pokażcie tym ZDRAJCOM!

Poseł Konfederacji, Grzegorz Braun wezwał Polaków do stawienia się w Warszawie w ramach protestu przeciwko sejmowemu projektowi dotyczącemu segregacji sanitarnej.

– Czasem tę bitwę trzeba przyjąć. To nie od nas zależała taka karma dla psów i trzeba temu sprostać, trzeba to wyzwanie podjąć – mówił poseł Konfederacji, Grzegorz Braun. Polityk otoczony przez mieszkańców stolicy wzywał Polaków do stawienia się w Warszawie.

– Ja wzywam wszystkich, szanowni państwo. Wzywam wszystkich, z najodleglejszych zakątków galaktyki! Wzywam, przybywajcie do Warszawy. Tu, pod pomnik Państwa Podziemnego, przy ulicy Wiejskiej, tam Okrąglak, w którym ta rzecz się będzie rozstrzygać, po drodze – to się nazywa „Budynek U”, ten bunkier wysoki – tam obradują komisje sejmowe – wyjaśniał Braun.

– I właśnie dziś po południu, od 15:00, odbędzie się przeniesione z 9:00 na 15:00 posiedzenie komisji sejmowej w sali 312. Narodzie, bądź tutaj! Narodzie, wypowiedz się!

– Jeśli ktoś jeszcze sądzi, że jakimś cudem nastąpi reasumpcja, zmiana podejścia, że ta zjednoczona koalicja covidowa odstąpi od swojego dzieła zniewolenia, zniszczenia, upodlenia Polaków, to się myli – stwierdził Braun.

– Otóż, pokażcie tym łajdakom, łobuzom, łotrom, zdrajcom i zwyrodnialcom. Bo biorą się za dzieci! A za dzieci biorą się zwyrodnialcy. Pokażcie, że to wy jesteście narodem. Pokażcie im, kto tu rządzi – podsumował dobitnie poseł Grzegorz Braun.

ZOBACZ TAKŻE:

KONFEDERACJA wykluczona z obrad SEJMU?! Braun, Winnicki, Korwin-Mikke

tvPolska


15-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)